tafel 250 x 110 cm. - ellips - centrale poot lang
Arvada
{{selectedVariant.PriceGroupDescription}}- Blad in massief eikenhout
- Keuze uit naturel of onyx
- Ronde poten in zwart metaal

tafel 250 x 110 cm. - ellips - centrale poot lang
-
tafel 125 cm. - rond - centrale poot kort
-
tafel 140 cm. - rond - centrale poot kort
-
tafel 160 x 100 cm. - ovaal - centrale poot kort
-
tafel 160 x 100 cm. - ovaal - poten aan de zijkant
-
tafel 190 x 100 cm. - ovaal - centrale poot lang
-
tafel 190 x 100 cm. - ovaal - poten aan de zijkant
-
tafel 220 x 110 cm. - ellips - centrale poot lang
-
tafel 220 x 110 cm. - ellips - poten aan de zijkant
-
tafel 220 x 110 cm. - ovaal - centrale poot lang
-
tafel 220 x 110 cm. - ovaal - poten aan de zijkant
-
tafel 250 x 110 cm. - ellips - poten aan de zijkant
-
tafel 250 x 110 cm. - ovaal - centrale poot lang
-
tafel 250 x 110 cm. - ovaal - poten aan de zijkant
tafel 250 x 110 cm. - ellips - centrale poot lang
Arvada
{{selectedVariant.PriceGroupDescription}}
Een ellips vorm blad maakt een tafel extra speciaal. Neem deze ARVADA eettafel van 250 x 110 cm. Heerlijk om lekker lang te tafelen met het hele gezin! Deze variant heeft 1 centrale zwart metalen poot, maar is ook verkrijgbaar met poten aan de zijkant. Ga je voor een massief eikenhouten blad in de kleur onyx of kies je voor naturel? Jouw ARVADA mag sowieso gezien worden!
Bijpassende producten
- Artikelnummer {{selectedVariant.articleCode.substring(0,5) + '-' + selectedVariant.articleCode.substring(5)}}
- Afmetingen (ca.) B 110 x D 250 x H 77
- Omschrijving
- Materiaal
- Onderhoud
- Vorm {{selectedVariant.shape}}
- Gewicht (ca.) {{selectedVariant.netWeight}} kg
- Product overzicht Paspoort
- Breedte 110 cm
- Diepte 250 cm
- Hoogte 77 cm
Wat vonden anderen van dit product?
De tafelbladen van de collectie Arvada zijn gemaakt van massief eikenhout en staan op een subtiel metalen onderstel. Eiken staat bekend om zijn natuurlijke kleurnuances, vlam- en nerftekeningen. Dankzij een kleurbehandeling wordt de naturel kleur nog sprekender en kun je ook kiezen voor een donkere onyx variant. De lakafwerking geeft het tafelblad een extra bescherming. Blijf echter voorzichtig met warme objecten, zoals een beker koffie of kom soep en plaats die bij voorkeur op een onderzetter of placemat. Verzorg je meubel daarnaast regelmatig met een passend product, zoals met het door ons goedgekeurde CARE+ natural woodsealer 2.0.
Onze 3D modellen worden met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Hoewel wij streven naar een accurate en actuele weergave van onze producten, kunnen wij niet verantwoordelijk worden gehouden voor eventuele onjuistheden. Klik voor meer algemene informatie en hulp op de knop hier rechts "help".